Войти
Стоматология 32 plus - прочитать отзывы
Нет рейтинга
СТОМАТОЛОГИЯ 32plus

Стоматология 32 plus - прочитать отзывы

Нет рейтинга

адрес:м. Вишневе, вул. Святоюріївскьа, 30

Пн.-Пт.: 9-19 Сб.-Нд.: 9-17

Наш кабінет працює в сфері стоматологічних послуг в м. Вишневе з 2011р. та виконує комплекснудіагностику, профілактичні та лікувальні заходи сучасного рівня стоматології.


0
отзывов
Нет рейтинга
Оставить отзыв
Наші головні принципи:

 

Максимальна безпека пацієнтаСкладний, багатоетапний процес стерилізації інструментарію в нашій стоматології – це основавашого безпечного лікування на довгі роки.

 

Відповідальність

 

Наш стоматологічний кабінет надає гарантії на основні види медичних послуг згідно вимогМіністерства Охорони Здоров’я України. При настанні гарантійного випадку лікарі нашого кабінетупроведуть повторне лікування по гарантії.

 

Досвід та професіоналізм

 

Наша стоматологія пропонує послуги справжніх професіоналів, що постійно підвищують рівеньсвоїх професійних знань та практичних навичок, приймаючи участь в сучасних освітніх програмахта курсах підвищення кваліфікації.

 

Можливість вибору знеболювання

 

Поміж класичних методів знеболювання ви можете обирати свій сучасний метод знеболювання внашій стоматології.

 

Максимальна точність

 

Ми пропонуємо діагностику та лікування під мікроскопом Labomed Prima DNT (ЗША) вп’ятиступеневому збільшенні, що дозволяє лікарю працювати в техніці мінімальної інвазії – тобтомаксимально щадне по відношенню до здорових тканин зубів.

 

Прагнення до прогресу

 

Ми постаралися облаштувати кабінет за останнім словом стоматологічних технологій й намагаємось регулярно впроваджувати новинки як в області стерилізації, візуалізації, гігієни, так ісфері діагностики зокрема. Кабінет надає можливість проведення панорамної рентгенографії наапараті Planmeca ProOne.

Фото Стоматология 32 plus

Перейти к сравнению