Войти
Отзывы - Dent-U (Дент-Ю). Оставить отзыв
Стоматологическая клиника «Dent-U (Дент-Ю)»

Отзывы - Dent-U (Дент-Ю). Оставить отзыв

адрес:Вишневое, ул. Европейская, 11

пн-пт 10.00 — 20.00 сб. 10-18.00 вс — выходной

«Дент — Ю»- стоматологическая клиника для всей семьи и мы приложим максимум усилий для того, чтобы Вы именно нас называли «мой стоматолог»!


 


 

Ваш досвід має велике значення! Ми зібрали цінні відгуки про стоматологію Dent-U (Дент-Ю) у Вишневому і тепер хочемо запросити вас приєднатися до цієї ініціативи. Залиште свій слід в нашій історії дбайливості про здоров’я посмішок! Поділіться своїми враженнями – від незабутніх посмішок до професіоналізму нашої команди. Ваші слова допоможуть нам покращити послуги ще більше, а іншим людям – зробити правильний вибір. Кожен відгук – це крок до вдосконалення. Приєднуйтесь до нас, діліться своєю думкою і станьте частиною позитивних змін. Разом ми створюємо посмішки, про які хочеться говорити! Не втрачайте можливість вплинути на майбутнє – залиште свій відгук вже сьогодні!


 


 

Ваш опыт имеет огромное значение! Мы собрали ценные отзывы о стоматологии Dent-U (Дент-Ю) Вишневое и теперь хотим пригласить и вас присоединиться к этой инициативе. Оставьте свой след в нашей истории заботы о здоровье улыбок!

Поделитесь своими впечатлениями – от незабываемых улыбок до профессионализма нашей команды. Ваши слова помогут нам сделать услуги еще лучше, а другим людям – сделать правильный выбор.

Каждый отзыв – это шаг к совершенству. Присоединяйтесь к нам, делитесь своим мнением и становитесь частью позитивных перемен. Вместе мы создаем улыбки, о которых хочется говорить! Не упустите шанс повлиять на будущее  – оставьте свой отзыв уже сегодня!»

3.29
7 отзывов
Оставить отзыв
Сортировать:
Н
20.09.2023
Достоинства:
Персонал
Недостатки:
нет
Комментарий:

В этой клинике мы получаем лечение зубов уже около 4 лет, и я вместе с моим ребенком довольны результатами. Моим стоматологом является Кирилл Владимирович Попков, и я искренне рекомендую его, поскольку он настоящий профессионал. Я всегда боялась стоматологии, но после первого визита к этому врачу мое мнение кардинально изменилось. Мой девятилетний ребенок получает медицинское обслуживание и лечение зубов у Оксаны Михайловны. Она справляется даже с историями о "червячках", которых она удаляет из зубов. Мой ребенок чувствует себя комфортно и спокойно с ней, соглашаясь на лечение.

O
18.09.2023
Комментарий:

Була на консультації в даному медичному закладі. Під час консультації лікар, який, на жаль, ім'я я не запам'ятала, почав жартувати над моєю пломбою та закликав інших лікарів, які були поруч, щоб подивились на неї. Вони також висловили думку, що потрібно знову переробляти пломбу, хоча потім виявилося, що все було в порядку. Це викликає питання щодо компетентності співробітників. Вони не надали мені корисної інформації на консультації, але активно обговорювали попередню роботу, як якраз негативний приклад. Це виглядає непрофесійно, особливо з урахуванням того, що вони не були здатні надати мені необхідне лікування. Щасливо, я знайшла іншого стоматолога, і я не рекомендую відвідувати цю клініку.

Р
18.09.2023
Достоинства:
нет
Недостатки:
Есть
Комментарий:

По телефону мне сказали, что стоимость удаления кариеса с одного зуба будет от 600 до 900 грн, но на практике пришлось заплатить 1450 грн. Поведение мужского врача было вызывающим и некомпетентным, и оставило негативное впечатление. Ранее я не сталкивался с таким непрофессионализмом. Больше я не собираюсь обращаться к этим специалистам.

М
18.09.2023
Достоинства:
Фахівці
Недостатки:
немає
Комментарий:

Доброго вечора! Вражаюча стоматологічна клініка з чудовим персоналом, але найкраще в ній – лікар від Бога, Кирило Володимирович. Я щиро вдячна вам за лікування мого дитячого хворого, якому довелося стикнутися з серйозними проблемами. Завдяки цьому талановитому лікарю, він зміг подолати ці труднощі. Я з радістю рекомендую цю клініку!

Н
18.09.2023
Достоинства:
немає
Недостатки:
багато
Комментарий:

Ця ситуація наводить жах. На початку немає чітко визначених цін, і коли ви звоните, вам говорять одну ціну, а через деякий час ціна вже вдвічі вища. Така нечесність не може залишитися непоміченою. Наприклад, ви приходите в стоматологічну клініку з певними очікуваннями щодо ціни на послуги, але після проведення процедури вам повідомляють, що це буде набагато дорожче, ніж ви очікували. Як можна пояснити такі різниці у вартості? Важко не погодитися, що це викликає негативні емоції та недовіру. На додачу до цього, робота лікаря залишає бажати кращого, і вам доводиться звертатися до іншого спеціаліста, щоб виправити ситуацію. Загалом, така практика, коли вам обіцяють одне, а надають інше, не може бути прийнятою. Люди розраховують на чесність і прозорість у відносинах з медичними закладами, і вони не заслуговують на обман.

Перейти к сравнению